KINDERDAGVERBLIJF

De eerste schoolfoto’s zijn zeer speciaal. Leuke foto’s van de eerste jaren in een professionele fotostudio waarbij het kind zichzelf kan zijn. Onze ervaren fotografen maken vrolijke en spontane foto’s waar wij en de ouders trots op zijn. Van kleine tot grote organisaties; wij maken een flexibele planning voor de fotodag met extra’s voor de organisatie. 

Portret en portrettenkaart KDV: We maken minimaal 5 opnamen per kind met verschillende poses. Daarbij maken we een groepsfoto waarbij alle kinderen individueel gemonteerd worden tot een mooie creatieve oplossing. 

BASISSCHOOL

Een goed georganiseerde dag in overleg met jullie is de sleutel tot een succesvolle fotodag. Planning is het uitgangspunt waarbij aan alle verwachtingen en afspraken moet worden voldaan. Afhankelijk van tijd en ruimte gebruiken we onze één of meer professionele studio’s. 

Wij proberen jullie zo min mogelijk  te belasten en in ruil daarvoor leveren we jullie wèl top kwaliteit.

GRATIS PRODUCTEN

Als dank voor de school leveren wij de volgende producten geheel gratis:

✔   Afscheidfoto groep 8
✔   Teamfoto
✔   Portret en combivel naar wens per leerkracht
✔   Groepsfoto prints
✔   We Transfer met alle opnamen voor het leerlingenvolgsysteem
✔   Voor alle hulpmoeders een tegoedbon
✔   PLUS PROVISIE

TOP KWALITEIT FOTOGRAFE EN FOTOREPORTAGE

Ons team van vaste fotografen is gewend om constante kwaliteit te leveren in wisselende situaties die vergelijkbaar zijn met een langdurige fotoshoot in een studio. Zij hebben de meest professionele mobiele fotostudio en jarenlange ervaring met een minireportage van hoge kwaliteit voor de ouders en school.

Het spontane contact tussen onze fotografen en de kinderen zorgt voor het leukste resultaat.

MINI RAPORTAGE

 

Per leerling en/of gezin maken we een minireportage met meerdere opnamen. Ouders zijn super enthousiast en kiezen vanaf € 4.  Digitale bestanden zijn goedkoop en in enkele uren in de mail te downloaden.

SERVICE VOOR OUDER EN SCHOOL

Communicatie en flexibiliteit staan hoog in ons vaandel.
We werken met korte lijnen en jullie hebben een vast contactpersoon.

Neem gerust contact op met 035-8880086 of bel
Marlou op 06-23 27 37 65info@rdfoto.nl

Zijn er vragen vanuit de opdrachtgever of vanuit de ouders over de  afhandeling van de foto’s neem contact op met ons en
het lab : vragen@rdfoto.nl 

Wij lossen het voor jullie op. We zijn blij als jullie dat ook bent.

De schoolfotograaf waar wij u door onze kleinschaligheid méér kunnen bieden als het gaat om persoonlijke aandacht en benadering.

De prijs-kwaliteit verhouding staat bij ons hoog in het vaandel. Iedereen krijgt de nodige aandacht, waardoor het kind leuk en trefzeker geportretteerd wordt. Door efficiënt te werken met een graag geziene fotograaf op veel scholen.

Topkwaliteit Schoolfotografie met Professionele fotostudio’s bij u op school.

KINDERDAGVERBLIJF

De eerste schoolfoto’s zijn zeer speciaal. Leuke foto’s van de eerste jaren in een professionele fotostudio waarbij het kind zichzelf  kan zijn. Onze ervaren fotografe maakt vrolijke en spontane  foto’s waar wij en de ouders trots op zijn. Van kleine tot grote organisaties maken we een  flexibele planning voor jullie fotodag met extra’s voor de organisatie. 

Portret en portrettenkaart KDV: We maken minimaal 5 opnamen per kind met verschillende poses. Daarbij maken we een groepsfoto waarbij alle kinderen individueel gemonteerd worden tot een mooie creatieve oplossing. 

BASISSCHOOL

Een goed georganiseerde dag in overleg met jullie is de sleutel tot een succesvolle fotodag. Planning is het uitgangspunt waarbij aan alle verwachtingen en afspraken moet worden voldaan. Afhankelijk van tijd en ruimte gebruiken we onze één of meer professionele studio’s. 

Wij proberen jullie zo min mogelijk  te belasten en in ruil daarvoor leveren we jullie wèl top kwaliteit.

GRATIS PRODUCTEN

Als dank voor de school leveren wij de volgende producten geheel gratis:

Afscheidfoto groep 8
Teamfoto

Portret en combivel naar wens per leerkracht

Groepsfoto prints
We Transfer met alle opnamen voor het leerlingenvolgsysteem
Voor alle hulpmoeders een tegoedbon PLUS PROVISIE

TOP KWALITEIT FOTOGRAFE EN FOTOREPORTAGE

Ons team van vaste fotografen is gewend om constante kwaliteit te leveren in wisselende situaties die vergelijkbaar zijn met een langdurige fotoshoot in een studio. Zij  hebben de meest professionele mobiele fotostudio en jarenlange ervaring met een minireportage van hoge kwaliteit voor de ouders en school.

Het spontane contact tussen onze fotografen en de kinderen zorgt voor het leukste resultaat.

MINI RAPORTAGE

Per leerling en/of gezin maken we een minireportage met meerdere opnamen. Ouders zijn super enthousiast en kiezen vanaf € 4.  Digitale bestanden zijn goedkoop en in enkele uren in de mail te downloaden.

SERVICE VOOR OUDER EN SCHOOL

Communicatie en flexibiliteit staan hoog in ons vaandel.
We werken met korte lijnen en u heeft een vast contactpersoon.

Neem gerust contact op met 035-8880086 of bel
Marlou op 06-23 27 37 65 – info@rdfoto.nl

Zijn er vragen vanuit de opdrachtgever of vanuit de ouders over de  afhandeling van de foto’s neem contact op met ons en
het lab : vragen@rdfoto.nl 

Wij lossen het voor u op. We zijn blij als u dat ook bent.